Stenungsunds kommunvapen

Elevhälsa

Hos elevhälsoteamet kan du få stöd och hjälp i din livssituation.

Psykolog

Staffan Ahlbom

Staffan Ahlbom

 

Telefon: 0303-73 26 81
Epost: staffan.ahlbom@stenungsund.se

Kuratorer

Bild saknas

Clara Lunde

  • IM-PRE, IM-SPR, YRK, IND, Gymnasiesärskolan

Telefon: 0303-73 82 04
Epost: clara.lunde@stenungsund.se

Ann-Catrine Richardsson

Ann-Catrine Richardsson

  • BA, BF, EE, ES, FT, LL, SA, VO

Arbetar må-to 8-16
Telefon: 0303-73 81 77, 073-045 29 80
Epost: ann-catrine.richardsson@stenungsund.se

Emelie Wångblad

Emelie Wångblad

  • EK, HA, HT, INI, INP, RL, NA, TE, Gymnasieingenjör


Telefon: 0303-73 81 67
Epost: emelie.wangblad@stenungsund.se

Skolsköterskor

Helena Jansson

Helena Jansson

  • BA, EE, LL, EK, HA, HT, NA, VO


Telefon: 0303-73 81 76
Epost: helena.jansson@stenungsund.se

Eva Nordås

  • IM-SPR

Arbetar on 8-11, to-fr 8-16.30
Telefon: 0303-73 80 56
Epost: eva.nordas@stenungsund.se

Ulrica Roos Lundgren

Ulrica Roos-Lundgren

  • INI, INP, TE, Gymnasieingenjör

Arbetar må, ti, to, fr 8-16.30
Telefon: 0303-73 27 31
Epost: ulrica.roos-lundgren@stenungsund.se

Birgitta Iström

  • BF, ES, FT, SA, Gymnasiesärskola


Telefon: 0303-73 83 15 Mobil akut: 0738-52 02 70
Epost: birgitta.istrom@stenungsund.se

Speciallärare

Karin Eneling Wilske

Karin Eneling

Speciallärare i svenska

Telefon: 0303-73 82 43
Epost: karin.eneling.wilske@stenungsund.se

Bild saknas

Anne Törnkvist

Speciallärare i matematik

Telefon: 0703-757726
Epost: anne.tornkvist@stenungsund.se

Specialpedagoger

Linda Fjellman

  • EK, HA, HT, NA

Telefon: 0303-738801
Epost: linda.fjellman@stenungsund.se


Helen Thorsson

Helen Thorsson

  • Plug In

Telefon: 0303-73 84 88 Mobil: 0725-73 84 88
Epost: helen.thorsson@stenungsund.se

Susanne Roos

  • INI, INP, TE, T4

Telefon: 0303-73 81 85 Mobil: 0724-53 81 85
Epost: susanne.roos@stenungsund.se

Bild saknas

Elisabet Gunnarsson

  • BF, BA, ES, LL, SA, VO, EE år 1

Telefon: 0725-13 00 62
Epost: elisabet.gunnarsson@stenungsund.se

Bild saknas

Jeanette Carlsson

IM, SPRINT

Telefon: 0303-73 28 75
Epost: jeanette.carlsson@stenungsund.se

Skolläkare

Dag Ström

Tidsbeställning hos skolsköterska

 

Kontakt

Nösnäsgymnasiet

Gymnasievägen 2
444 47 Stenungsund
Telefon 0303-73 80 80
expedition.nosnas@stenungsund.se

Senast uppdaterad 2018-11-13