Stenungsunds kommunvapen, länk till startsidan

Kontakta Nösnäsgymnasiet 1

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på enhet 1.

Rektorer

Pär Holmertz

Pär Holmertz
Rektor

  • BA, LL, EE

Telefon: 0303-73 29 33
Epost: par.holmertz@stenungsund.se

Elevadministratör

Anna Johansen

Anna Johansen
Skolenhet 1, Spår 1

  • BF, ES, FT SA Introduktionsprogrammen
    och Gymnasiesärskolan
  • Dexterinloggning
  • Studieplaner
  • CSN
  • Betyg
  • KAA - Kommunala aktivitetsansvaret

Telefon: 0303-73 82 06
Epost: anna.johansen@stenungsund.se

Studie- och yrkesvägledare

Eleonor Myhre

Eleonor Myhre

  • BA, LL, IM

Telefon: 0303-73 81 56
Epost: eleonor.myhre@stenungsund.se

Elisabeth Andersson

Elisabeth Andersson

  •  

Telefon:
Epost: elisabeth.andersson@stenungsund.se

Psykolog

Staffan Ahlbom

Staffan Ahlbom

 

Telefon: 0303-73 26 81
Epost: staffan.ahlbom@stenungsund.se

Kuratorer

Ann-Catrine Richardsson

Ann-Catrine Richardsson

  • BF, EE, ES, FT, INI, INP, SA, VO

Arbetar må-to 8-16
Telefon: 0303-73 81 77, 073-045 29 80
Epost: ann-catrine.richardsson@stenungsund.se

Bild saknas

Clara Lunde

  • BA, IM, LL, SPRINT

Telefon: 0303-73 82 04
Epost: clara.lunde@stenungsund.se

Skolsköterskor

Karin Hylander

  • IM-SPR, BA, LL

Arbetar on 8-11, to-fr 8-16.30
Telefon: 0303-73 80 56
Epost: karin.hylander@stenungsund.se

Helena Jansson

Helena Jansson

  • EE, EK, HA, HT, NA, VO


Telefon: 0303-73 81 76
Epost: helena.jansson@stenungsund.se

Skolläkare

Dag Ström

Tidsbeställning hos skolsköterska

 

Specialpedagoger

Bild saknas

Elisabet Gunnarsson

  • BF, BA, ES, LL, SA, VO, EE år 1

Telefon: 0725-13 00 62
Epost: elisabet.gunnarsson@stenungsund.se

Bild saknas

Jeanette Carlsson

  • IM, SPRINT

Telefon: 0303-73 28 75
Epost: jeanette.carlsson@stenungsund.se

Praktiksamordnare

Bild saknas

Malin Winberg

Telefon: 0303-73 00 58
Epost: malin.winberg@stenungsund.se

Kontakt

Nösnäsgymnasiet

Gymnasievägen 2
444 47 Stenungsund
Telefon 0303-73 80 80
expedition.nosnas@stenungsund.se

Senast uppdaterad 2019-10-31