Information om coronaviruset (covid-19) »
Stenungsunds kommunvapen, länk till startsidan

Lärare

Isak Ahlman
Lärare i trumset
isak.ahlman@stenungsund.se

Per Björkman
Lärare i cello, elgitarr och gitarr
per.bjorkman@stenungsund.se

Nis Bäckvall
Lärare i klarinett och saxofon
nis.backvall@stenungsund.se

Fredrik Daun
Lärare i sång, trombon och trumpet
fredrik.daun@stenungsund.se

Marie Frederiksen
Lärare i rytmik
marie.frederiksen@stenungsund.se

Sofia Hagström
Lärare i drama och teater
sofia.hagstrom@stenungsund.se

Simon Jonsson ▸ Vikarie
Lärare i piano

David Löfberg
Lärare i piano
david.lofberg@stenungsund.se

Peter Sundin
Lärare i elbas, elgitarr, gitarr och ukulele
peter.sundin@stenungsund.se

Mattias Uneback
Lärare i ensemble
mattias.uneback@stenungsund.se

Kenia Ytterman
Lärare i bild & form, drama och teater
kenia.ytterman@stenungsund.se

Pia Österlund
Lärare i blockflöjt och tvärflöjt
pia.osterlund@stenungsund.se

Kontakt

Följ och gilla oss på Facebook.

På Facebook hittar du information om kommande konserter och bilder från vår verksamhet.

Enhetschef Kultur och Kulturskola

Britta Netterfors
0303-73 80 65
britta.netterfors@stenungsund.se

Administratör

Fredrik Daun
0303-73 80 58
fredrik.daun@stenungsund.se

Postadress
Stenungsunds kulturskola
Fregatten 2
444 30 Stenungsund

Senast uppdaterad 2020-04-28