Gå direkt till innehållet
Nösnäsgymnasiets logotyp, länk till startsidan

Kontakta Nösnäsgymnasiet 3

Här hittar du kontaktuppgifter till personal på enhet 3.

Rektor

Magnus Fagertröm

Josefin Meral
Rektor

  • Ekonomiprogrammet
  • Försäljnings- och serviceprogrammet
  • Naturvetenskapsprogrammet

Telefon: 0303-73 81 73
Epost: josefin.meral@stenungsund.se

Elevadministratör

Inger Hellqvist

  • Bygg- och anläggningsprogrammet
  • El- och energiprogrammet
  • Ekonomiprogrammet
  • Försäljnings- och serviceprogammet
  • Industritekniskaprogrammen INP och INI
  • Lärlingsutbildningar
  • Naturvetenskapsprogrammet
  • Teknikprogrammet
  • Teknikprogrammet - Gymnasieingenjör

Telefon: 0303-738047
Epost: inger.hellqvist@stenungsund.se

Studie- och yrkesvägledare

Carina Pedersen

  • Ekonomiprogrammet
  • Försäljnings- och serviceprogrammet
  • Naturvetenskapsprogrammet

Telefon: 0303-73 83 30
Epost: carina.pedersen@stenungsund.se

Psykolog

Staffan Ahlbom

Staffan Ahlbom

 

Telefon: 0303-73 26 81
Epost: staffan.ahlbom@stenungsund.se

Kurator

Emelie Wångblad

  • Ekonomiprogrammet
  • Försäljnings- och serviceprogrammet
  • Naturvetenskapsprogrammet

Telefon: 0303-73 81 67
Epost: emelie.wangblad@stenungsund.se

Skolsköterska

Helena Jansson

  • Bygg- och anläggningsprogrammet
  • Ekonomiprogrammet
  • El- och energiprogrammet
  • Försäljnings- och serviceprogrammet
  • Lärlingsutbildningar
  • Naturventenskapsprogrammet

Telefon: 0303-73 81 76
Epost: helena.jansson@stenungsund.se

Skolläkare

Dag Ström

Tidsbeställning hos skolsköterska

 

Specialpedagog

Linda Fjellman

  • Ekonomiprogrammet
  • Försäljning- och serviceprogrammet (Handels-och administrationsprogrammet)
  • Naturvetenskapsprogrammet


Telefon: 0303-73 88 01
Epost: linda.fjellman@stenungsund.se

Kontakt

Nösnäsgymnasiet

Gymnasievägen 2
444 47 Stenungsund
Telefon 0303-73 80 80
expedition.nosnas@stenungsund.se

Senast uppdaterad